TV LG 43UA75003LA 43" 4K UHD, LED Smart TV, 43UA75003LA
Kataloški broj: 43UA75003LA
Šifra proizvoda: 32172432
Popusti uz promo kod:
Prikaz okvirne rate najma na 36 mjeseci, uvjeti se primjenjuju.
  • Jamstvo 24 mj.
  • Sigurna kupovina
  • Mogućnost plaćanja na rate
•/• Ovaj televizor donosi impresivnu sliku zahvaljujući 4K Ultra HD rezoluciji i Direct pozadinskom osvjetljenju. Uz 60Hz osvježavanje slike i moćni ?5 AI Processor, omogućena je napredna obrada slike, koji podiže kvalitetu sadržaja niže rezolucije. Televizor podržava HDR10 i HLG formate, kao i Dynamic Tone Mapping za bolji kontrast i realistične boje. FILMMAKER MODE™ i devet različitih načina slike dodatno prilagođavaju prikaz raznim sadržajima. Za gamere, tu su HGIG mod, optimizator igre s Game Dashboard funkcijom te ALLM (Auto Low Latency Mode) koji automatski smanjuje kašnjenje slike za responzivnije iskustvo igranja.
• Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
• Pozadinsko osvjetljenje: direct
• Način slike: 9 načina
• Optimizator igre: da
• Operacijski sustav (OS): webOS 23
• Intelligent Voice Recognition: da
• Kompatibilnost sa USB kamerom: da
• Audio izlaz: 20W
• Speaker system: 2.0 Channel
• HDMI ulaz: 3
• Wi-Fi: da
• Daljinski upravljač: standard remote
• TV Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD mm): 67 x 621 x 200
• Težina pakiranja (kg): 10,7
  • Operativni sustav
  • WebOS
  • Tip rezolucije
  • UHD\4K
  • Vrsta ekrana
  • LED
  • SmartTV
  • D
  • Veličina zaslona.
  • 43"