TV LG OLED48C51LA 48" 4K UHD, OLED Smart TV, OLED48C51LA
Kataloški broj: OLED48C51LA
Šifra proizvoda: 32172443
Popusti uz promo kod:
Prikaz okvirne rate najma na 36 mjeseci, uvjeti se primjenjuju.
  • Jamstvo 24 mj.
  • Sigurna kupovina
  • Mogućnost plaćanja na rate
• 4K OLED zaslon s razlučivosti 3840 x 2160 (Ultra HD)
• Izvorna brzina osvježavanja 120Hz, podrška za VRR do 144Hz
• Širok raspon boja – OLED boje
• ?9 AI procesor 4K Gen8
• AI povećanje skale – Super Upscaling 4K
• AI prepoznavanje žanra (SDR/HDR)
• AI kontrola svjetline
• HDR podrška: Dolby Vision, HDR10, HLG
• FILMMAKER Mode™ podrška
• HFR (High Frame Rate): 4K 120fps (HDMI, RF, USB)
• OLED Dynamic Tone Mapping Pro
• Pixel Dimming tehnologija zatamnjenja
• OLED Motion za glatke pokrete
• 10 načina slike
• AI Picture Pro
  • Operativni sustav
  • WebOS
  • Tip rezolucije
  • UHD\4K
  • Vrsta ekrana
  • OLED
  • SmartTV
  • D
  • Veličina zaslona.
  • 48"