TV Samsung QE43QN90FATXXH (2025), 43" 4K UHD, QLED, Smart TV, QE43QN90FATXXH
Popusti uz promo kod:
Prikaz okvirne rate najma na 36 mjeseci, uvjeti se primjenjuju.
•/• Samsung QE43QN90FATXXH
Veličina zaslona: 43" (109,2 cm)
Rezolucija: 4K UHD (3840 × 2160)
Tehnologija: Neo QLED s Mini LED pozadinskim osvjetljenjem
Tip TV-a: SMART (Tizen OS)
TV tuner: DVB-T2/C/S2
VESA standard: 200 × 200 mm
Priključci: 3× HDMI 2.1, 1× USB 2.0, RF In, CI+ slot, optički S/PDIF, LAN
Povezivost: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
Zvuk (RMS): 2×10 W = 20 W, Dolby Digital Plus, Object Tracking Sound Lite
Dimenzije (bez postolja): cca 960,8 × 558,9 × 26,9 mm
Dimenzije (s postoljem): cca 960,8 × 619,9 × 220,0 mm
Težina (bez postolja): cca 9,4 kg
Težina (s postoljem): cca 13,4 kg
Osvježavanje: 100 Hz (do 144 Hz)
Energetski razred: F
- Operativni sustav
- Tizen
- Tip rezolucije
- UHD\4K
- Vrsta ekrana
- QLED
- Veličina zaslona.
- 43"